FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

DESATERO PRAVIDEL SPRÁVNÉ VOLBY TOPIDLA I KAMNÁŘE; NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM NA KAMNA - VYMĚŇTE STARÉ TOPIDLO ZA NOVÉ, MODERNÍ A ÚČINNÉ

Plánujete stavbu kamen, krbu nebo sporáku a chcete se při tom vyhnout chybám a špatným rozhodnutím? Seznamte se v rámci kamnářské přednášky s celým dlouhým procesem od výběru topidla, přípravu stavby, stavbu samotnou až po uvedení hotového topidla do provozu. Připravili jsme pro vás desatero rad a pravidel, které vám pomohou vše dobře zvládnout. Využíváte ve svém domě či bytě jako hlavní zdroj tepla starší kamna či krb? Je nejvyšší čas přemýšlet o modernizaci a k tomu by se mohla využít nová forma podpory v rámci aktuálně rozšířeného programu Nová zelená úsporám. Na jaké topidlo lze podporu čerpat? Jaké další podmínky musí být splněny? Co znamená zařazení lokálních topidel mezi dotací podporované obnovitelné energetické zdroje? Tato a další související témata přinese druhá část kamnářské přednášky.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Pátek, 2023-09-22 14:00 - 15:30

Místo konání: Vstupní hala II, Konferenční sál 2

Organizátor: Cech kamnářů ČR
KAMNÁŘSKÉ DESATERO

Plánujete stavbu kamen, krbu nebo sporáku a chcete se při tom vyhnout chybám a špatným rozhodnutím? Seznamte se v rámci kamnářské přednášky s celým dlouhým procesem od výběru topidla, přípravu stavby, stavbu samotnou až po uvedení hotového topidla do provozu. Připravili jsme pro vás desatero rad a pravidel, které vám pomohou vše dobře zvládnout.

 

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM NA KAMNA

Využíváte ve svém domě či bytě jako hlavní zdroj tepla starší kamna či krb? Je nejvyšší čas přemýšlet o modernizaci a k tomu by se mohla využít nová forma podpory v rámci aktuálně rozšířeného programu Nová zelená úsporám. Na jaké topidlo lze podporu čerpat? Jaké další podmínky musí být splněny? Co znamená zařazení lokálních topidel mezi dotací podporované obnovitelné energetické zdroje? Tato a další související témata přinese druhá část kamnářské přednášky.

 

Přednášející: Mgr. Soukup Libor


  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook